طراحی سایت – شرکت بست ماشین

www.BestMachine.ir

وبسایت رسمی شرکت سورن بِست ماشین دارای طراحی زیبا، جذاب و حرفه ای می باشد. این سایت به گونه ای طراحی شده است تا تمامی نیازهای یک وب سایت کسب و کار و یک شرکت را برآورده کند و در عین جذابیت ظاهری، امکانات بسیاری را فراهم آورد و همچنین در کنار تمامی این ویژگی های خاص از سادگی کافی برای مدیریتی راحت برخوردار باشد.

vayangraffic (4)

این سایت شرکتی طراحی بسیار  جذاب و حرفه داشته ولی در عین حال یوزرفرندلی میباشد که باعث راحتی و جذب مشتریان به سایت در همان نگاه اول می شود.

bms2

یکی از اصلی ترین بخش های این سایت، اسلایدر زیبای آن است که قابلیت استفاده از برگه ها و نوشته ها را در خود دارا است. بازدیدکننده با مراجعه به این سایت در ابتدا جذب نوار لغزان مربوط به اسلایدر پیشرفته آن می شود که در آن میتوان اطلاعات بسیاری را در زیبایی خاص به کاربران نمایش داد. این اسلایدر تمامی امکاناتی که برای یک اسلایدر حرفه ای مورد نیاز می باشد را از جمله افکت های بسیار زیبا و کابردی شامل می گردد.

آیا قصد راه اندازی وب سایت حرفه ای برای شرکت و کسب و کار خود را دارید ؟

آیا قصد دارید سایتی مدرن و شیک راه اندازی نمائید ؟

آیا قصد دارید سایتی راه اندازی کنید که کیفیت کاری خود را به وضوح به رقبا نشان دهید ؟

آیا قصد دارید تا به دور از آپشن های خیلی پیچیده خیلی سریع و ساده به سراغ معرفی کار خود بروید ؟

این سایت به عنوان نمونه ای از طراحی های ما، بسیار حرفه ای و با استفاده از افکت هایی بسیار زیبا طراحی شده است تا جلوه خاصی را به ظاهر سایت ببخشد. همچنین بخش جستجوی بالای صفحه از یک طراحی زیبا و منحصر بفرد استفاده می نماید و در هر یک از رنگبندی های قالب تمام این نوار تغییر رنگ می یابد.

در این سایت سعی شده تا تمامی نیازهای یک وب سایت کسب و کار در نظر گرفته شود و با توجه به آن نیازها، تمامی موارد مورد نیاز آن سایت ها تعریف شود. بعنوان مثال میتوان به طراحی زیبای در نظر گرفته شده برای بخش اخبار اشاره کرد که با زیبایی هرچه تمام تر محتوای صفحه را در کنار هم چیده و امکان ارائه مطلب را از طریق تصویر، متن و اطلاعات اضافی راجع به مطلب در اختیار شما قرار میدهد.

گالری تصاویر با ۳ شیوه نمایش برای نمایش تصاویر و همچنین سوابق کاری شرکت و سازمان در اختیار سفارش دهنده قرار دارد تا براحتی بتوانید از این امکانات استفاده نمائید.

همچنین این قالب از یک کنترل پنل حرفه ای استفاده می نماید که از طریق آن میتوانید بخش های مختلف سایت را کنترل و مدیریت نمائید.

برخی از ویژگی های این سایت:

این سایت مطابق با تمامی مروگرهای جدید برای اجرای صحیح در تمامی آنها در اختیار مشتری قرار دارد و میتواند یکی از انتخاب های مناسب شما برای شروع و یا تغییر شیوه فعالیتتان در وب و جذب مشتریان بیشتر باشد.